Hakkımızda

iletisim

slider3Era Güneş Yapı İnsanların yaşamlarını mutlu, keyifli ve huzurlu bir şekilde geçirmelerini gerçekleştirme ilkesiyle yola çıkan ve yıllardır inşaat sektöründe sayısız başarılı pek çok projenin altına imza atan firmamız modern, kaliteli ve güvenilir yapılar inşa etmek amacıyla kurulmuş bir firmadır. Günümüzde çok hızlı ilerleyen ve gelişen inşaat sektöründe ihtiyaç duyduğunuz, beklentilerinize cevap verecek modern, kalıcı, kusursuz mimari çözümler sunmak ve yaşantınıza zenginlik, farklılık katmak için tüm imkânlarımız ile sizler için çalışmaktayız.

İnşaat yapı sektörüne girdiğimiz günden bu yana sahip olduğumuz ilke ve değerlerden hiçbir şekilde taviz vermeden sahip olduğumuz çizgiden sapmadan işimizle ilgili tüm gelişmeleri yakından takip ederek yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamak her zaman birinci önceliğimiz olmuştur. Alanında uzman, deneyimli, dinamik, genç ve profesyonel kadromuz ile yenilikçi, çağdaş, modern ve yeni nesil dev projeler yapmaya devam ederek sektördeki varlığımızı daha üst seviyelere çıkarmak için mücadele ediyoruz. Firma olarak her türlü mekân ve alana yönelik dekorasyon ihtiyaçlarınıza en yeni ve profesyonel çözümler sunarak hayal ettiğiniz mekânlara sahip olmanıza yardımcı oluyoruz. Yeniliğe açık, son teknolojik imkânları kullanarak çevreye, insana duyarlı zarif, estetik ve fonksiyonel yapılar ortaya koyarak yaşam kalitenizi arttırmaktır.

KRONOLOJİK TARİH

 • 1996 yılında Mehmet Emin Güneş ve Mehmet Reşat Güneş tarafından inşaat faaliyetlerine başlanmış.
 • 2013 yılında Güneş Yapı Dekorasyon adı altında İstanbul Sancaktepe de kurulumuş bir firmadır.
 • Edindiği vizyonla; sürdürülebilir bir büyümeyi, sektörde lider ve kalite denince akla gelen ilk firma olma gayesiyle taahhütlerini en iyi şekilde yerine getirmiştir.
 • 2019 yılından itibaren Güneş Yapı Dekorasyon, ERA Güneş Yapı olarak faaliyet alanını genişletmiş, proje ve taahhütlerine devam etmektedir.

MİSYON & VİZYONUMUZ

 • Yaşama değer katan projelerle topluma, çalışanlarımıza aynı zamanda ortak çalışma alanı gösterdiğimiz her bireyin refahın katkıda bulunmak. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye ulaştırmak. Hizmet verdiğimiz sektörde aldığımız sorumluluğu eksiksiz yerine getirerek, kalite ve güvenden taviz vermeden koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak kullanışlı, modern, estetik yapılar üreterek barınma ihtiyacınıza profesyonel çözümler sunmaktır.
 • Yapımını üstlendiğimiz tüm yapılarda yüksek standartlara sahip ürünler ortaya koymak, kaliteli malzeme kullanmak, birinci sınıf işçilik hizmetleri ile adından çokça söz ettiren ve geleceğe yön verecek köklü bir firma olarak sektörün lideri olmaktır. ilmesi için kendi bünyesinde toplamda 24 kişilik saha ekibi (proje kapasitesine bağlı arttırılabilir) ile çalışmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

 • Sosyal sorumluluk sahibi,
 • İş güvenliği ve çevrenin korunması konularında duyarlı ve dikkatli olmak,
 • Yeniliklere açık, son teknolojiyi kullanma ve daima daha iyiyi aramak,
 • Taahhütlerimizi proje ve teknolojiye uygun olarak inşa etmek,
 • Kaliteli mekan elde etmek amacıyla son teknolojik ürünleri sahada kullanmaya özen göstermek ve müşteri memnuniyetini temel ilke haline getirmektir.
Hemen Ara